لطفا صبر کنید ...

مشاهده نسل ها به صورت «لیست» در بخش پرینت و چاپ شجره نامه ها
دسته بندی: آموزش ها، تاریخ انتشار: 1400/11/24، آخرین بروزرسانی: 1401/01/23 ساعت 03:36 ب.ظ
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست مطالب پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 

پرینت و چاپ شجره نامه ها دارای پیچیدگی های فراوان است. از استفاده از کوچکترین فضاهای خالی تا پیچیدگی های فنی در تولید آن ها که موضوع «نمایش شجره نامه ها» را به یکی از مباحث روز در حوزه ریاضیات فضایی و علوم کامپیوتر مبدل می کند. 

هر ابزاری برای پرینت و چاپ شجره نامه ها مزایا و معایب مختص به خود را دارد. لذا ما تمام تلاش خود را می نماییم تا گزینه های متنوع تر و انعطاف پذیرتری را برای پرینت و چاپ شجره نامه ها در اختیار کاربران محترم «شجره ساز» قرار دهیم. در این راستا بخشی جدید تحت عنوان «نمایش شجره نامه به صورت لیست» به بخش چاپ و پرینت شجره نامه ها اضافه شده است. این بخش به شما کمک می کند تا با کمترین استفاده از عناصر بصری و تنها با استفاده از نوشتار و خطوط ساده، شجره نامه خود را نمایش دهید. این ابزار بهترین گزینه برای چاپ شجره نامه های بزرگ در چندین صفحه کاغذ توسط چاپ گرهای خانگی می باشد. در زیر تصویری نمونه از این ابزار را می توانید مشاهده نمایید.


نمودار لیستی شجره نامه ها


سوالات متداول این بخش:

چگونه به بخش پرینت و چاپ شجره نامه ها دسترسی پیدا کنم؟  برای دسترسی به بخش پرینت و چاپ شجره نامه ها، پس از ورود به حساب کاربری خود، وارد بخش مدیریت خود شوید و از منوی سمت راست صفحه مدیریت خود بر روی گزینه «مشاهده تمامی شجره نامه های من» کلیک کنید. سپس از لیست ابزارهای شجره نامه خود، گزینه «پرینت و چاپ این شجره نامه» را انتخاب کنید. این مورد در تصویر زیر نمایش داده شده است.

راهنمای پرینت و چاپ شجره نامه ها

چگونه نحوه نمایش شجره نامه را به «لیست» تغییر دهیم؟  برای تغییر نحوه نمایش شجره نامه ها به لیست از میان ابزارهای بالای صفحه پرینت و چاپ شجره نامه ها، ابتدا گزینه تنظیمات و راهنما»  و سپس «نمایش به صورت لیست» را انتخاب کنید. این مورد در شکل زیر نمایش داده شده است.


نحوه سویچ بین نمایش شجره نامه ها


در پایان لطفاً نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را درباره این ابزار با ما از طریق ایمیل info@shajaresaz.com و یا بخش پرسش و پاسخ در میان بگذارید.


  • مطالب مرتبط
    لطفا نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید
    برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید و یا در سایت ثبت نام کنید.