لطفا صبر کنید ...

«شجره ساز»

ابزاری رایگان برای ساخت، به اشتراک گذاری و نگهداری از شجره نامه شما

همین حالا شروع کنید ...


ورود به حساب کاربری ثبت نام در «شجره ساز»

شرایط و قوانین «شجره ساز»


«شجره ساز» سرویسی رایگان برای تمامی کاربران پارسی زبان در سرتاسر جهان است. مطالعه و پذیرش شرایط وب سایت راهی است برای حفظ حریم شخصی و افزایش آگاهی کاربران نسبت به حقوق شخصی آنها. لطفا پیش از هر قدم قوانین «شجره ساز» را مطالعه کنید.

شرایط عضویت در «شجره ساز»


کاربر گرامی لطفاً قبل از ثبت نام و استفاده از «شجره ساز»، مطالب زیر را به دقت مطالعه نماييد:
 1. سایت «شجره ساز» يك سایت اینترنتی به معنای عام و مرکب از مکانیزم‌های نظارتی خودکار و مدیریت شده توسط انسان است و در زمينه «تولید، مدیریت و به اشتراک گذاری شجره نامه‌های خانوادگی» فعالیت می‌نماید. هدف اصلی این سایت تولید اثری به زبان فارسی و بومی برای پارسی زبانان در سرتاسر جهان می‌باشد.
 2. رعایت كليه موازین اخلاقی در تمامی مراحل استفاده از «شجره ساز» الزامی است.
 3. این سایت صرفاً در جهت کمک به ایجاد «شجره نامه‌های خانوادگی» فعالیت می کند و هرگونه سوء استفاده احتمالی از طرف افراد بر عهده خود افراد می‌باشد و مسئولیتی متوجه سایت نیست؛ البته مديران سايت در صورت مشاهده هر نوع استفاده غير قانونی از سايت، نسبت به بستن حساب فرد خاطی (حتی بدون تذکر قبلی) سریعاً و به طور یک جانبه اقدام خواهند نمود.
 4. اصالت هر شجره نامه در «شجره ساز» براساس اعتماد اجتماعی استوار است و هیچ مبنا و مدرکی جهت اثبات اصالت موضوع ایجاد نمی‌کند. استفاده از «شجره ساز» به عنوان مدرک در ساختارهای اجتماعی چون دعواهای قانونی نیازمند بررسی دستگاه های ذی صلاح (چون دادگاه) و بر عهده کاربران است.
 5. توجه داشته باشيد كه صرف داشتن حساب کاربری در «شجره ساز» به معنای تاييد ديدگاه‌ها، عقاید و صحت کاربران نيست.
 6. احترام به حریم خصوصی افراد اولویت اصلی «شجره ساز» میباشد. لذا حريم خصوصی كاربران در اين سايت حفظ شده و به كاربران ديگر سايت بدون توافق اولیه به هيچ وجه نشان داده نمی‌شود. با اینکه «شجره ساز» سعی در نگهداری تمام اطلاعات شخصی کاربران دارد ولی ما نمی توانیم تضمینی جهت نگهداری اطلاعات ایجاد کنیم. به مانند مثال، مواردی نظیر نفوذ غیر مجاز به وب سایت و یا عوامل طبیعی شامل زلزله و موارد مرتبط با میزبانی وب سایت و سخت‌افزار و نرم افزارهای شبکه ممکن است باعث از میان رفتن و یا سرقت اطلاعات کاربران شود.
 7. مسئوليت كليه اطلاعات رد و بدل شده بين كاربران بر عهده خود كاربران می‌باشد و اين سايت هيچ گونه مسئوليتی در اين زمينه ندارد. با این وجود با عضویت در این سایت کاربران می پذیرند که تمامی اطلاعات ردوبدل شده مورد بررسی احتمالی مدیران «شجره ساز» قرار گیرد.
 8. در صورت بروز تخلف از طرف هر یک از اعضاء و يا شكايت اعضاء از يكديگر در صورت صحت، حساب كاربر خاطی مسدود گرديده و حذف خواهد شد. همچنین این سایت هیچ اطلاعاتی را بدون مجوز قانونی، صراحتاً «قوانین بین المللی سایبری»، از مراجع ذی صلاح در اختیار کاربران دیگر و پلیس و امثال آن قرار نخواهد داد.
 9. اين سايت صرفاً وظيفه تسهیل داشته و مسئوليت تمام تماس‌های كاربران با يكديگر بر عهده خود آن‌ها خواهد بود. با این وجود عضویت در این سایت به معنای پذیرش شرط احتمالی مانیتورینگ بر کاربران از طرف مدیران سایت است.
 10. كاربرانی كه تقاضای لغو عضويت می‌نمايند كليه مشخصات آن‌ها بدون معطلی از سيستم حذف گرديده و قابل برگشت نيست.
 11. كليه مسئوليت حساب كاربران از جمله حفظ رمز عبور، سوء استفاده‌های احتمالی و ... بر عهده خود كاربران بوده و هيچ عذری در اين زمينه پذيرفته نيست و هيچ مسئوليتی متوجه اين سايت نيست. با این وجود ما تمام سعی خود را برای همکاری در بازیابی حساب کاربران در صورت درخواست آنها خواهیم کرد.
 12. وب سایت «شجره ساز» یک پرتال وابسته به سخت‌افزار است. لذا در صورت بروز مواردی طبیعی چون سیل، زلزله و مانند اینها و یا مواردی چون حمله هکرها و موارد مشابه آن که سبب از میان رفتن سخت‌افزار شبکه و از دست رفتن اطلاعات شود، مدیران «شجره ساز» هیچ مسئولیتی نخواهند داشت. لذا در صورت بروز چنین موارد نادری، مدیران «شجره ساز» و مدیران بخشهای پشتیبانی شبکه «شجره ساز»، تمامی تلاش خود را جهت بازیابی اطلاعات خواهند نمود.
 13. به جهت تطابق با قوانین سایبری اروپا، با عضویت در «شجره ساز» شما حق نگهداری از اطلاعات شخصی خود را به این سایت می‌دهید. در نتیجه «شجره ساز» می‌تواند اطلاعات شخصی شما از جمله نام و نام خانوادگی، اطلاعات تماس، تمامی اطلاعات پروفایل، اطلاعات مرتبط با شجره نامه‌های شما، موقعیت مکانی شامل آدرس های ورودی IP و موارد مرتبط و تمامی موارد ذکر نشده مرتبط با هویت شخصی شما که توسط «شجره ساز» یا تکنولوژی‌های بکار رفته در این وب سایت مانند کوکی‌ها و غیره را نگهداری کند. توجه کنید که این اطلاعات به هیچ عنوان در اختیار سایت‌های تبلیغاتی و یا افراد عادی بدون مجوزهای لازم از مراجع ذی صلاح (بین المللی) قرار نخواهد گرفت. این سایت به هیچ عنوان اطلاعات شخصی افراد را به فروش نمی‌رساند. توجه داشته باشید که تمام تلاش ما حفظ حریم شخصی شما است.


در صورتی که پس از مطالعه قوانین «شجره ساز» همچنان ابهاماتی برای شما باقی مانده است، ایمیل [email protected] یک کانال ارتباطی همواره باز برای گفتگو با مدیران وب سایت می باشد.


تمامی حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به «شجره ساز» میباشد و هرگونه کپی و استفاده از محتوای این وبسایت پیگرد قانونی دارد.