لطفا صبر کنید ...

بکارگیری فن آوری هوش مصنوعی در شجره ساز
تاریخ انتشار: 1400/01/04 , تاریخ آخرین بروزرسانی: 1400/03/31 ساعت 03:17 ق.ظ
پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم   

هوش مصنوعی در شجره ساز

ما مفتخریم تا اعلام کنیم که شجره ساز به فناوری هوش مصنوعی مجهز شده است. این فناوری به شما کمک می کند تا اقوام گم شده خود را بیابید و با آن ها تماس بگیرید. 

فناوری هوش مصنوعی بخشی از زندگی روزانه ما است و در بسیاری جنبه های زندگی ما ورود کرده است. مثال های ملموسی چون تلفن های همراه، شبکه های اجتماعی و مواردی چون دستگاه های گرمایشی و سرمایشی همه به نوعی از تکنولوژی هوش مصنوعی برای بهینه سازی فرآیند خود بهره می برند. ما در شجره ساز نیز لازم دیدیم که از بخشی از این تکنولوژی در جهت یافتن ارتباطات میان کاربران استفاده نماییم. توسط این تکنولوژی هم اینک کاربران می توانند ارتباطات جدید را با دیگر کاربران کشف نمایند و به این وسیله ارتباط های گم شده و یا فراموش شده خود را بازیابی نمایند. در زیر به صورت سوال و جواب به برخی از ابهامات کاربران پاسخ می دهیم.


 • آیا استفاده از هوش مصنوعی یک گزینه اجباری است؟ خیر، شما می توانید این گزینه را برای برخی از شجره نامه های خود فعال و برای دیگر شجره نامه ها غیر فعال کنید. توصیه ما این است که این گزینه را برای تمامی شجره نامه های خود فعال کنید تا شانس بیشتری برای یافتن ارتباطات جدید داشته باشید.
 • چگونه ارتباطات کشف شده خود را مشاهده کنم؟ تمامی کاربران می توانند ارتباط کشف شده خود را در بخش «کشف ارتباط های جدید» از منوی سمت راست بخش مدیریت خود مشاهده کنند.
 • این فناوری چگونه ارتباطات را می یابد؟ یافتن یک ارتباط کاملا دقیق کاری پیچیده است که تنها از عهده ماشین های محاسباتی و طی مراحل پیچیده ریاضی بدست می آید. بطور خلاصه مدل های احتمالاتی بکار رفته در این تکنولوژی تنها احتمال یک ارتباط صحیح را محاسبه می کنند و تضمینی برای وجود یک ارتباط کاملا دقیق ارایه نمی کنند. ما در تیم توسعه شجره ساز تمام سعی خود را کرده ایم تا بهترین ارتباطات و میزان شانس رخداد آنها را در اختیار شما قرار دهیم.
 • آیا برای استفاده از این فناوری می بایست هزینه ای پرداخت نمایم؟ خیر، این فناوری و دیگر فناوری های بکار رفته در شجره ساز به صورت کاملا رایگان در اختیار تمامی کاربران سایت قرار می گیرد.
 • آیا این فناوری تغییری در اطلاعات شخصی من ایجاد می کند؟ خیر، این فناوری تنها اطلاعات را پردازش می کند و هیچ تغییری در اطلاعات شما ایجاد نمی کند.
 • آیا شجره ساز از شرکت های ثالث برای پیاده سازی این فناوری استفاده می نماید؟ خیر، ما تمامی مراحل پردازش داده ها را بر روی سایت انجام می دهیم و هیچ اطلاعاتی از کاربران به هیچ مکان دیگری منتقل نمی شود.
 • چرا ارتباطی برای من کشف نشده است؟ یافتن ارتباطات برای کاربران نیازمند ورود اطلاعات و نسل ها در شجره نامه ها است. فناوری هوش مصنوعی بکار رفته در شجره ساز زمانی که اطلاعات کافی دریافت نماید شروع به جستجوی عمیق تری می نماید و این شانس یافتن ارتباطات را برای شما بیشتر می کند.
 • بعد از کشف ارتباطات جدید چه می شود؟ در صورتی که شجره ساز ارتباطی را برای شما کشف کرده است در درجه اول شما می توانید نسل کشف شده را مشاهده کنید و در صورت علاقه می توانید به مالک نسل کشف شده پیام ارسال کنید و با یکدیگر گفتگو کنید و جزییات بیشتری را یا یکدیگر به اشتراک بگذارید.
 • چگونه سوالات خود را در زمینه این تکنولوژی مطرح کنم؟ شما همواره می توانید از طریق صفحه تماس با ما و یا بخش نظرات در ذیل این مقاله با ما مکاتبه کرده و نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

 • مطالب مرتبط
  لطفا نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید
  برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید و یا در سایت ثبت نام کنید.