لطفا صبر کنید ...

پرسش و پاسخ

اضافه کردن پدر و مادر به یک فرد
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست سوالات پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 
 • اضافه کردن پدر و مادر به یک فرد

  این سوال توسط Ali Ro❋❋ در تاریخ 1402/04/15 مطرح شده و تاکنون 124 مرتبه بازدید شده است.
  چطور برای یک نفر پدر و مادر اضافه کرد

 • پاسخ ارسال شده توسط مدیر «شجره ساز» در تاریخ 1402/04/16
  سلام علی عزیز،

  در صورتی که به عنوان مثال قصد اضافه نمودن والدین برای همسر خود را دارید (در صورتی که همسر شما از بستگان شما نیستند)، چندین راه برای این کار وجود دارد،

  1 (توصیه نمی شود). از بالاترین عضو خانواده خود یک ریشه جدید ایجاد کرده و آن را به عنوان مثال «جهان» بنامید. سپس شاخه ای برای خانواده همسر خود از آن ایجاد و از ابزار «پرش» (از سربرگ ارتباط ها از بخش ورود/ویرایش نسل ها) ارتباطات را برقرار کنید.

  2 (توصیه می شود). خانواده همسر شما به طور کلی نمی بایست در شجره نامه شما قرار گیرند زیرا همسر شما دارای اجداد متفاوتی هستند. لذا شما می توانید یک شجره نامه مجزا برای ایشان ایجاد کنید و سپس از ابزار «پرش بین شجره نامه ها» (از سربرگ ارتباط ها از بخش ورود/ویرایش نسل ها) ارتباطات را برقرار کنید.


  لطفا توجه داشته باشید که در شجره نامه ها به طور کلی حرکت رو به بالا ناقص قوانین پیوستگی (قوانین منطقی حاکم بر شجره نامه ها) می باشد. لذا هر زمانی که مجبور به حرکت به بالا شوید نشان دهنده آن است که شجره نامه ای مجزا به درخت شما اضافه شده است.

  برای ارسال پاسخ می بایست وارد حساب کاربری خود شوید و یا یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.